درباره ما

شرکت صنایع پمپ ارس

ما مفتخریم که در شرکت صنایع پمپ ارس با بیش از سه دهه فعالیت قوی و مداوم در تولید انواع پمپ های شوفاژ (سیرکولاتور) ، پمپ های آب تحت فشار و قطعات که جزء پرکاربرد ترین تجهیزات گرمایشی در ساختمان عمومی و منازل می باشد ، با بهترین خدمات پس از فروش و به حداکثر رساندن آرامش خاطر مصرف کنندگان انجام وظیفه نمائیم.

ما در شرکت صنایع پمپ ارس با تجربیات ، امکانات ، تکنولوژی روز دنیا و با چندین بار شرکت در نمایشگاه بین المللی هفتم و هشتم و… سرمایشی و گرمایشی تهران تولیدات خود را با کیفیت استاندارد Iso9001 ، در اختیار مصرف کنندگان داخلی و خارجی قرار میدهیم و همواره آرامش خاطر را برای مصرف کنندگان از لحظه خرید تا پس از استفاده رقم می زنیم.

قطعات تولید شده ارس (واسطه-الکتروموتور و…) در پمپ های مشابه خارجی و داخلی قابل تعویض می باشد و دارای ضمانت نامه کیفیت (گارانتی دو سال و خدمات پس از فروش ده سال) می باشد.

تجربیات شرکت صنایع پمپ ارس طی این سال ها ما را بر آن داشته که محصولاتی شایسته و در خور نام ایران و ایرانی با بالاترین کیفیت و بهره وری عرضه نموده و رقیبی سرسخت برای محصولات درجه یک خارجی با حداقل قیمت داشته باشیم.
در ادامه مسیر برای رشد هرچه بیشتر و به روز تر کردن تکنولوژی ساخت و افزایش روز افزون کیفیت تولیدات با تمام وجود تلاش می کنیم تا با افزایش خدمات و کیفیت محصولات تولیدی ، آرامش و اطمینان را به همه ی مصرف کنندگان هدیه کنیم.